Silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PARTI SILVER, 8 delar, 1700-1900-tal, bestående av bordssurtut, skål, bägare, tumlare, ströare, kanna, pokal, mm. höjd 3-12,5 cm. total vikt exklusive glaset ca 467g
Bruksslitage, bucklor, gravyr.
824099
2020-10-14