Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PARTI SILVER, 8 delar, 1700-1900-tal, bestående av bordssurtut, skål, bägare, tumlare, ströare, kanna, pokal, mm. höjd 3-12,5 cm. total vikt exklusive glaset ca 467g

Bruksslitage, bucklor, gravyr.

824099

2020-10-14