Manschettknappsask

Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask
Manschettknappsask

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, nysilver, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, diameter 6,2 cm

Slitage

824100

2020-10-14