Husqvarna leksaksspis med tillbehör
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUSQVARNA, "No 2", leksaksspis med tillbehör, gjutjärn, koppar och flintgods, 1900-talets första hälft, dockservis bestående av kaffekanna, gräddkanna, skålfat, 4 koppar samt 5 assietter.
Bruksslitage, servis med nagg.
824103
2020-10-16