Husqvarna leksaksspis med tillbehör

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUSQVARNA, "No 2", leksaksspis med tillbehör, gjutjärn, koppar och flintgods, 1900-talets första hälft, dockservis bestående av kaffekanna, gräddkanna, skålfat, 4 koppar samt 5 assietter.

Bruksslitage, servis med nagg.

824103

2020-10-16