Omega Seamaster Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, guld/ stål, plexiglas, senare flexilänk stål/ doublé, ref nr. 14759-61-SC, verk nr. 19263670, kaliber 600, diam ca 33 mm, etui original meföljer
Fint bruksskick. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
824113
2020-10-24