Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, numrerad 124/375, färglitografi, oramad, bladstorlek ca 62x44 cm
Obetydliga hanteringsveck
824116
2020-10-15