Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, numrerad 124/375, färglitografi, oramad, bladstorlek ca 62x44 cm

Obetydliga hanteringsveck

824116

2020-10-15