Yrjö Edelman färglitografi

 Yrjö Edelman färglitografi
 Yrjö Edelman färglitografi
 Yrjö Edelman färglitografi
 Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann och numrerad 252/375, färgltografi, oramad, bladstorlek ca 63x44 cm

Obetydliga hanteringsveck

824117

2020-10-15