Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann och numrerad 252/375, färgltografi, oramad, bladstorlek ca 63x44 cm
Obetydliga hanteringsveck
824117
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här