Yrjö Edelmann färglitografi
2020-10-15
824119
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget papperscollage, fäglitografi, signerad Y. Edelmann och numrerad 66/150, oramad, bladstorlek 87x63 cm
Obetydliga hanteringsveck