Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med BORD, 1950/60-tal, gustaviansk stil, stomme i trä, förgylld samt bemålad, skiva i kolmårdsmarmor, spegelns höjd ca 112, bordets höjd 67 cm,
SMÄRRE SLITAGE
824131
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här