Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med BORD, 1950/60-tal, gustaviansk stil, stomme i trä, förgylld samt bemålad, skiva i kolmårdsmarmor, spegelns höjd ca 112, bordets höjd 67 cm,

SMÄRRE SLITAGE

824131

2020-10-14