Carl Malmsten, matsalsgrupp 11 delar
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL MALMSTEN, matsalsgrupp 11 delar, omfattande: matbord med åtta stolar och två karmstolar, vitkalkad ek, stoppad sits i blått och vitt tyg, matbordets höjd 74, 150 x 90, tre iläggsskivor, totallängd 305 cm
PROVENIENS
Prins Bertil, Villa Solgården, Tylösand.
slitage
824132
2020-10-25