Carl Malmsten, matsalsgrupp 11 delar

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL MALMSTEN, matsalsgrupp 11 delar, omfattande: matbord med åtta stolar och två karmstolar, vitkalkad ek, stoppad sits i blått och vitt tyg, matbordets höjd 74, 150 x 90, tre iläggsskivor, totallängd 305 cm

PROVENIENS
Prins Bertil, Villa Solgården, Tylösand.

slitage

824132

2020-10-25