Nils Fougstedt skulpturer

Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer
Nils Fougstedt skulpturer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT (1881-1954): figuriner, 2 st, bemålat gips, en signerad Nils Fougstedt, höjd 19 resp 24 cm

En med lagning

824171

2020-10-14