Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-tal, ek med detaljer i smide, nyckel finns, höjd ca 60 samt 128X64 cm

Proveniens: Ärvd inom släkt Endre sn Gotland

Kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

824175

2020-10-14