Waldemar Lorentzon litografi

Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Vid havet", signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, bildmått ca 34x43 cm

Något gulnad

824180

2020-10-14