Klubbat för:
2 600 SEK
1 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Vid havet", signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, bildmått ca 34x43 cm
Något gulnad
824180
2020-10-14