Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DIMITRI NAIDA (Ukraina, född 1969): "Vår i parken", signerad och daterad D. Naida 2006, olja på duk, ca 65x85 cm, ej inramad
824181
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här