Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Badande kor", olja på duk, signerad V. Kluchnikov, a tergo daterad 2009, ca 100x60 cm

Oramad

824182

2020-10-12