Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Stilleben med päron", signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 27x35 cm, ej inramad
824183
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här