Vjeteslav Kliuchnikov

Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Stilleben med päron", signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 27x35 cm, ej inramad

824183

2020-10-12