Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1 par, 1900-talets första hälft/mitt, massiv mahogny, avfasade hörn, skiva med sarg, höjd ca 53, 70x43 cm
Repor, bruksslitage
824195
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här