Sidobord mahogny

Sidobord mahogny
Sidobord mahogny
Sidobord mahogny
Sidobord mahogny
Sidobord mahogny
Sidobord mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets första hälft/mitt, massiv mahogny, avfasade hörn, skiva med sarg, höjd ca 53, 70x43 cm

Repor, bruksslitage

824195

2020-10-12