Bordsfotogenlampa 1800-tal

Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal
Bordsfotogenlampa 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, fot, fotogenhus samt kupa i opalglas, fotring i mäsing, höjd inklusive brännarglas ca 75 cm

824211

2020-10-12