Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÖREN GEORG JENSEN, "Paladium", fat, rostfritt stål, Danmark 2000-tal, ur serien Masterpieces, för Georg Jensen, ca 46x35 cm, originalbox medföljer
Obetydligt slitage
824214
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här