Sören Georg Jensen fat

Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat
Sören Georg Jensen fat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN GEORG JENSEN, "Paladium", fat, rostfritt stål, Danmark 2000-tal, ur serien Masterpieces, för Georg Jensen, ca 46x35 cm, originalbox medföljer

Obetydligt slitage

824214

2020-10-14