Hjalmar Strååt oljemålning

Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning
Hjalmar Strååt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), Lickershamn Gotland, signerad Strååt, olja på pannå, ca 34x50 cm

Smärre ytskador

824220

2020-10-14