Jan Hackaert, hans efterföljare pastoralt landskap

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAN HACKAERT, hans efterföljare (1700-tal): Pastoralt landskap, olja på duk, 34 x 44 cm

Dubblerad, smärre retuscher

824223

2020-10-25