Munkjärn 18/1900-tal

Munkjärn 18/1900-tal
Munkjärn 18/1900-tal
Munkjärn 18/1900-tal
Munkjärn 18/1900-tal
Munkjärn 18/1900-tal
Munkjärn 18/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MUNKJÄRN, 18/1900-tal, keramik, ca 48x39 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

824235

2020-10-30