Marianne Ågren

Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Dam med blå hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 135x36 cm

824238

2020-10-14