Tavla samt Diorama

Tavla samt Diorama
Tavla samt Diorama
Tavla samt Diorama
Tavla samt Diorama
Tavla samt Diorama
Tavla samt Diorama

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

TAVLA samt DIORAMA, 2 st, "Everilda", Helsingborg och halvmodell av skepp "Gudrun", Köpenhavn, ca 12x12, 14x14 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824240

2020-10-30