Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
TAVLA samt DIORAMA, 2 st, "Everilda", Helsingborg och halvmodell av skepp "Gudrun", Köpenhavn, ca 12x12, 14x14 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage
824240
2020-10-30