Båtskylt Eva 1900-tal

Båtskylt Eva 1900-tal
Båtskylt Eva 1900-tal
Båtskylt Eva 1900-tal
Båtskylt Eva 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅTSKYLT, "Eva", 1900-tal, träskuren, bemålad, ca 54x22 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824247

2020-10-30