Båtskylt Lenita

Båtskylt Lenita
Båtskylt Lenita
Båtskylt Lenita
Båtskylt Lenita

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅTSKYLT, "Lenita", trä, delvis bemålad, ca 90x13 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824250

2020-10-30