Daga Ekström oljemålning

Daga Ekström oljemålning
Daga Ekström oljemålning
Daga Ekström oljemålning
Daga Ekström oljemålning
Daga Ekström oljemålning
Daga Ekström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

DAGA EKSTRÖM, "Blomster i vas" signerad samt daterad 1955, olja på pannå, ca 44x36 cm

824251

2020-10-14