Plåtburk Chokladfabriken Kärnan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PLÅTBURK, Chokladfabriken Kärnan, Helsingborg, höjd ca 34 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, fastnat lock, rost

824253

2020-10-30