Gustav Arne tavla blandteknik

Gustav Arne tavla blandteknik
Gustav Arne tavla blandteknik
Gustav Arne tavla blandteknik
Gustav Arne tavla blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Komposition, signerad G Arne, blandteknik, ca 26x21 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

824256

2020-10-30