Ljusstakar, empirstil

Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil
Ljusstakar, empirstil

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

KOLONNLJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, empirstil, 1900-talets början, otydliga stämplar, skaft med dekor av lagerkrans, höjd ca 12,5 cm

Bruksslitage, ljusmanchetter tilltryckta

824270

2020-10-14