Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
KOLONNLJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, empirstil, 1900-talets början, otydliga stämplar, skaft med dekor av lagerkrans, höjd ca 12,5 cm
Bruksslitage, ljusmanchetter tilltryckta
824270
2020-10-14