Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Råtta, monogramsignerad samt daterad T.R-52, numrerad 94/250, motivmått ca 20x16 cm
824272
2020-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här