Torsten Renqvist träsnitt

Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Råtta, monogramsignerad samt daterad T.R-52, numrerad 94/250, motivmått ca 20x16 cm

Kuntoraportti

824272

Päivämäärä:

2020-10-17