Torsten Renqvist träsnitt
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Råtta, monogramsignerad samt daterad T.R-52, numrerad 94/250, motivmått ca 20x16 cm
Kuntoraportti
824272
Päivämäärä:
2020-10-17