Samekniv signerad GL

Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL
Samekniv signerad GL

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIV signerad G L, skaft i renhorn, slida i läder samt renhorn med stiliserad dekor i sydsamisk stil längd ca 25 cm.

Slitage, smärre rostangrepp

824273

2020-10-18