Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMEKNIV signerad G L, skaft i renhorn, slida i läder samt renhorn med stiliserad dekor i sydsamisk stil längd ca 25 cm.
Slitage, smärre rostangrepp
824273
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här