Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kycklingmotiv, oljetryck, uppfodrad, ca 25x31 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Något bucklig duk, slitage
824290
2020-10-30