Skeppsmodell

Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-tal, trä, bemålad, 3-mastad, höjd ca 42, längd 54 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824291

2020-10-30