2 400 SEK
1 500 SEK
SKEPPSMODELL, 1900-tal, trä, bemålad, 3-mastad, höjd ca 42, längd 54 cmProveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage
824291
2020-10-30