Bing & Gröndahl servis Måsen

Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen
Bing & Gröndahl servis Måsen

Klubbat för:

900 EUR

1 200 EUR

SERVIS, Måsen, Bing & Gröndahl, 133 delar,
bestående av:
mattallrikar 14 st
sopptallrikar 13 st
förrättstallrikar 25 st
bröddtallrikar 29 st
efterrättstallrikar 6 st
tekoppar med fat 13 st
kaffekoppar med fta 10 st
serveringsskålar 11 st
såsskålar 2 st
serveringsfat 6 st
kaffekanna 1 st
salt-och pepparströare 2 st
sockerskål 1 st
gräddsnäcka 1 st

Smått bruksslitage, enstaka nagg.

824293

2020-10-13