Wilke Adolfsson skål

Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål
Wilke Adolfsson skål

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, skål, signerad och daterad 87 samt 0040, höjd ca 25, diameter 27 cm

824295

2020-10-14