Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTSKYLTAR, 5 st, "JACOB HVEN", "AF.REERSÖ", "PETERS.MINDE", "HÖGANÄS" "ESSIE", trä, ca 36,5x7,5, 28x18, 45X10, 31X5 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Slitage, skador
824306
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här