Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE HANSPERS (född 1943), kopparstick, signerad och numrerad 69/99, motiv med kimono, bildstorlek 64x48 cm, oramad.
Fint skick.
824323
2020-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här