Olle Hanspers

Olle Hanspers
Olle Hanspers

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HANSPERS (född 1943), kopparstick, signerad, daterad 1995, numrerad 6/99, "Objekt: Minnesota", 44x59 cm, oramad.

Fint skick.

824324

2020-10-16