Korgar allmoge

Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge
Korgar allmoge

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KORGAR, 4 st, allmoge, flätade, delvis bemålade, höjder ca 24-40, diameter 27-30 cm, 2 gröna korgar ca 28x20, 38x23 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Kuntoraportti

Skador, slitage

824330

Päivämäärä:

2020-10-30