Korgar allmoge
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KORGAR, 4 st, allmoge, flätade, delvis bemålade, höjder ca 24-40, diameter 27-30 cm, 2 gröna korgar ca 28x20, 38x23 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Kuntoraportti
Skador, slitage
824330
Päivämäärä:
2020-10-30