Leksak
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
MEKANISK LEKSAK, SAMT CORGI TOYS 2 dlr, 1900-talets andra hälft, Motorcykel med förare, Sovietunionen, plåt, längd ca 13 cm., Mini Cooper, längd ca 7 cm, inklusive originalaskar
Slitage, funktion garanteras ej
824360
2020-10-28