Spegel med lampett

Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett
Spegel med lampett

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED LAMPETT, G&T (Glas & Trä, Hovmantorp), teak, omkring 1900-talets mitt, spegeln etikettmärkt, höjd 98 x 47 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad

824361

2020-10-14