W Barron golvur 1700-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, England, London, urtavla W Barron, slag, sekundvisare, datum, bemålat fodral med kinesiserande dekor, höjd 226 cm, slag, lod samt pendel finns
Pendeln av, fodral med slitage och smärre skador
824369
2020-10-14