Stolar sengustaviansk stil
2020-10-16
824378
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st., bemålade, 1900-talets slut, sengustaviansk stil, randig klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Smärre slitage