Farstrup, Danmark 1960-tal

Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal
Farstrup, Danmark 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARSTRUP MÖBELFABRIK, stolar 4 st., Danmark 1960-tal, betsad teak och bok, senapsgul originalklädsel med raster, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

824382

2020-10-14