Thomas Hale Sanders Oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

THOMAS HALE SANDERS (England, 1800-tal): Kustmotiv, signerad och daterad T. Halesanders 1877, ca 46x69 cm

824390

2020-10-16