Elis Wallin oljemålning

Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning
Elis Wallin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS WALLIN, (1888-1972) "Stenshuvud", signerad samt daterad 50, olja på duk uppsatt på pannå,ca 21x32 cm

824406

2020-10-15