Carl Brandt pastell

Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL BRANDT(1852-1930) Skymning över vik, signerad samt daterad 99, ca 25x34 cm

Lite reva

824410

2020-10-15